WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Elżbiety Seweryna
Jutro: Anatola Sedzimira
Pojutrze: Janusza Konrada

LICZNIK

Wizyty dzisiaj12
Wizyty wczoraj80
Cały tydzień92
Cały miesiąc1897
Wszystkie170687
 
Młodzi Strażacy w akcji! PDF Drukuj Email


Podczas festynu, który odbył się w niedzielę 7 sierpnia w tym roku na boisku w Chabówce, najmłodsi członkowie naszej OSP przygotowali pokaz gotowości bojowej.

 

 

 

Podopieczni druha Piotra Nowaka mieli za zadanie zbudowanie składającej się z trzech odcinków węża W75 linii głównej od samochodu do rozdzielacza, a także trzech linii gaśniczych od rozdzielacza do prądownic (po dwa odcinki węża W52). Następnie po wykonaniu zadań i sprawdzeniu połączeń między wężami przez starszych strażaków, młodzi druhowie podali prądy wody do celu- tak by przewrócić znajdujące się kilka metrów dalej pachołki. Całość pokazu zakończyło zebranie i złożenie sprzętu bojowego, by był gotowy do użycia podczas akcji ratowniczo - gaśniczych.

 

 

Dziewczyny i chłopaki z naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej zaprezentowali się z niezłej strony, za co zostali nagrodzeni brawami przez gości bawiących się na festynie. Gratulacje dla wszystkich "młodzików" oraz ich opiekuna - tak trzymać!

 

Więcej zdjęć w naszej galerii!