WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Grzegorza Salomei
Jutro: Romana Klaudyny
Pojutrze: Elżbiety Seweryna

LICZNIK

Wizyty dzisiaj26
Wizyty wczoraj245
Cały tydzień744
Cały miesiąc1691
Wszystkie170481
 
Zawody powiatowe Drukuj Email

Czarny Dunajec – 15/10/2011 r. Powiatowe zawody Sportowo-Pożarnicze.

Na stadionie piłkarskim odbyły się powiatowe zawody sportowo – pożarnicze OSP z powiatu nowotarskiego.

W tegorocznych zawodach sportowo - pożarniczych udział wzięło 11 drużyn męskich i 3 kobiece.

Jednostki OSP z: Chabówka, Frydman, Jabłonka, Konikówka, Krempach, Krościenko, Ludźmierz, Raba-Wyżna, Wróblówka, Zaskale, Zubrzyca – Górna.

 

foto: Rafał Zając-Chabówka

Drużyny walczyły w dwóch konkurencjach: sztafeta oraz ćwiczenie bojowe.

Tak przedstawia się generalna klasyfikacja:

 1. OSP Krościenko – Kąty,
 2. OSP Koniówka,
 3. OSP Krempachy.
 4. OSP Wróblówka,
 5. OSP Jabłonka,
 6. OSP Zubrzyca Górna,
 7. OSP Ludźmierz,
 8. OSP Zaskale,
 9. OSP Frydman,
 10. OSP Chabówka,
 11. OSP Raba Wyżna.

 

Wśród Kobiecych Drużyn OSP wygrała OSP Jabłonka drugie miejsce OSP Krempach, trzecie OSP Podsarnie.

W kategorii MDP Chłopców zwyciężyła OSP Spytkowice wyprzedzając OSP z Jabłonki, OSP Trybsza, OSP Bańskiej Niżnej, OSP Dębna, OSP Zubrzycy Górnej, OSP Szlembarku, natomiast w kategorii MDP Dziewcząt - OSP Wróblówka przed OSP Trybsz, OSP Bańska Niżna, OSP Piekielnik, OSP Waksmund i OSP Lipnica Mała.

Gratulacje dla naszych chłopaków za dobry występ. Jest to sukces, że kolejny raz na zawodach powiatowych z naszej gminy wystartowała OSP Chabówka, nie mając sobie równych w Gminie jak również w okolicznej Gminie Raba Wyżna. Do końca nie było wiadomo czy nasza drużyna wystartuje na zawodach z powodu awarii PO-5, jednak dzięki druhowi Starmachowi Robertowi – z-cy naczelnika, któremu udało się naprawić pompę oraz determinacji chłopaków udało się wystartować.

 

foto: Rafał Zając-Chabówka

Składamy gratulację drużynie wygranej OSP Krościenko – Kąty za I miejsce, oraz wszystkim jednostką startującym w zawodach, szczególne gratulacje składamy dla OSP Raba – Wyżna, pomimo ostatniego miejsca walczyli jak „lwy” ale cóż mieli pecha z wężem – chłopaki, takie rzeczy zdarza się najlepszym.

Fotorelację z zawodów – Rafał Zając Chabówka