WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Benedykta Cyryla
Jutro: Adryiany Eugeniusza
Pojutrze: Lukrecji Weroniki

LICZNIK

Wizyty dzisiaj108
Wizyty wczoraj113
Cały tydzień460
Cały miesiąc650
Wszystkie270544
 
Start
WYJAZD NA UKRAINĘ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 03 marca 2022 17:48

Dzisiaj przed południem pierwszy konwój z darami ze zbiórki koordynowanej przez naszą OSP trafił na Ukrainę!  A my działamy dalej!

 

 

Do wczoraj udało się zebrać i posegregować rzeczy, które zapakowaliśmy do trzech samochodów dostawczych i dzięki sprawnej współpracy druhowie przekroczyli granicę i przekazali dary Rabczaninowi, ks. Ryszardowi Pędzimężowi.

W imieniu księdza Ryszarda oraz Jego Parafian serdecznie dziękujemy osobom które dotychczas wsparły naszą zbiórkę, jak również podziękowania ślemy do organizacji i instytucji, które przyłączyły się do zbiórki organizowanej dla księdza Ryszarda!

Z tej strony chcielibyśmy również podziękować druhom Janowi oraz Piotrowi Surówkom, a także pani Agnieszce Habiedzie, którzy udostępnili swoje samochody w celu przewiezienia zebranych materiałów na Ukrainę!

Zbiórka darów w dalszym ciągu trwa, a my cieszymy się bardzo, że pierwsza tura pomocy trafiła do osób potrzebujących na Ukrainie.

Po dzisiejszej wizycie wiemy również, że mieszkańcom potrzebne są lampy naftowe i świeczki. Jeżeli ktoś posiada lampy naftowe lub planuje zakup materiałów do przekazania, to prosimy o wzięcie tego pod uwagę!

 

Poprawiony: sobota, 09 kwietnia 2022 23:45