WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Benedykta Cyryla
Jutro: Adryiany Eugeniusza
Pojutrze: Lukrecji Weroniki

LICZNIK

Wizyty dzisiaj111
Wizyty wczoraj113
Cały tydzień463
Cały miesiąc653
Wszystkie270547
 
Start
WYJAZD NA UKRAINĘ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 25 marca 2022 19:26

W sobotę 12 marca, członkowie naszej OSP po raz kolejny odwiedzili ks. Ryszarda Pędzimęża w jego parafii na Ukranie. Dostarczyliśmy dary zebrane podczas zbiórki, którymi po raz kolejny udało się zapełnić trzy samochody dostawcze, użyczone przez naszych Kolegów. Przewieźliśmy na Ukrainę m.in. duże ilości żywności, środków medycznych, środków higienicznych, a także śpiwory, karimaty, odzież i obuwie wojskowe, agregaty prądotwórcze.

Na obszerniejszą relację z wyjazdów przyjdzie czas w nieodległej przyszłości, natomiast z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Darczyńcom- zarówno indywidualnym, jak i firmom oraz organizacjom społecznym, które przyłączyły się do zbiórki na rzecz Ukraińców pozostających w objętej wojną Ojczyźnie. To dzięki Wam dary z naszej zbiórki trafiły do ludzi potrzebujących, którzy z różnych względów musieli pozostać na Ukrainie. Pamiętamy że dobro wraca, a Wam drodzy Darczyńcy z całego serca dziękujemy w imieniu obdarowanych!

 

Poprawiony: piątek, 25 marca 2022 20:05