WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Wiesława Leokadii
Jutro: Julii Danieli
Pojutrze: Damazego Waldemara

LICZNIK

Wizyty dzisiaj42
Wizyty wczoraj96
Cały tydzień42
Cały miesiąc527
Wszystkie174639
 
Start
Wizyta dzieci i młodzieży oazowej z Krakowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 07 maja 2018 10:38

W sobotę 15 kwietnia odwiedziły nas dzieci i młodzież z ruchu oazowego Światło- Życie z krakowskich Mistrzejowic. Podróżując na Podhale zatrzymały się w Chabówce, by zapoznać się z specyfiką pracy strażaków- ochotników. Zaprezentowaliśmy naszą remizę, szatnie, dyżurkę. Przed garażami opisaliśmy  nasze samochody i ich wyposażenie ratownicze. Następnie przygotowaliśmy dwa pokazy dynamiczne- rozwinięcie gaśnicze i ewakuację osoby poszkodowanej w wypadku samochodowym. Następnie każdy z uczestników miał okazję spróbować swoich sił w laniu wody z węża strażackiego oraz przeprowadzić RKO na fantomie.

 

fot. OSP Chabówka

Dzieciom, Młodzieży oraz Opiekunom Ruchu Światło- Życie w Mistrzejowicach dziękujemy za zainteresowanie działalnością naszej OSP!

 

Galeria

Poprawiony: poniedziałek, 07 maja 2018 14:05