WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Walerego Karola
Jutro: Franciszka Józefa
Pojutrze: Macieja Martyny

LICZNIK

Wizyty dzisiaj57
Wizyty wczoraj84
Cały tydzień141
Cały miesiąc2411
Wszystkie179165
 
Start
Zabezpieczenie wizyty Prezydenta RP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 14 lutego 2018 00:08

W poniedziałek 12 lutego, strażacy OSP Chabówka wraz z kolegami z Rdzawki i Ponic brali udział w zabezpieczeniu wizyty Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Prezydent gościł w Rabce podczas VI Memoriału Marii Kaczyńskiej na stoku Polczakówka oraz w liceum im. Eugeniusza Romera i w kościele p.w. św. Marii Magdaleny. Część zabezpieczenia z udziałem strażaków miała miejsce na Polczakówce, gdzie głównym punktem odwiedzin Głowy Państwa było wręczenie nagród uczestnikom zawodów narciarskich. Oprócz samego zabezpieczenia, nasi ochotnicy pomagali w przygotowaniach organizacyjnych do tej wizyty, w Zarytem byli obecni już w sobotę oraz niedzielę.

 

Pod sam koniec wizyty pod stokiem narciarskim Prezydent stanął do pamiątkowego zdjęcia ze strażakami, po czym przed wejściem do limuzyny uścisnął dłoń każdemu z ochotników.

 

fot. OSP Chabówka

 

fot. OSP Chabówka

Poprawiony: środa, 14 lutego 2018 00:47