WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Anatola Sedzimira
Jutro: Janusza Konrada
Pojutrze: Marka Cecylii

LICZNIK

Wizyty dzisiaj70
Wizyty wczoraj80
Cały tydzień150
Cały miesiąc1955
Wszystkie170745
 
Start
Spotkanie integracyjne ŚDM PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 29 lipca 2016 14:54

W środę 27 lipca na boisku w Chabówce odbyło się integracyjne spotkanie pielgrzymów na Światowe Dni Młodzieży, którzy zamieszkali w naszej parafii. Na prośbę wolontariuszy OSP Chabówka włączyła się w organizację oraz zabezpieczenie imprezy. Strażacy zadbali o bezpieczeństwo młodzieży bawiącej się na naszym boisku sportowym. Po zakończeniu spotkania i sprzątnięciu namiotów i ławek, zostali poproszeni przez Straż Miejską o dogaszenie ogniska, które zapalili organizatorzy rabczańskiego spotkania pielgrzymów na placu targowym.

 

fot. Rafał Zając/Alternatywa Chabówka

Łącznie, w zabezpieczenie oraz organizację spotkanie integracyjnego zaangażowanych było kilkunastu druhów i druhen OSP i MDP Chabówka.

 

Zdjęcia z środowej imprezy w Chabówce:


Poprawiony: piątek, 29 lipca 2016 15:39