WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Luizy Ludwika
Jutro: Marii Zefiryny
Pojutrze: Moniki Cezarego

LICZNIK

Wizyty dzisiaj29
Wizyty wczoraj31
Cały tydzień349
Cały miesiąc1465
Wszystkie164434
 
Start
Pierwsza pomoc PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 13 stycznia 2016 15:12

W dniu 13 stycznia 2016 roku, delegacja OSP Chabówka uczestniczyła w uroczystościach pogrzebowych w Ponicach. Krótko po zakończeniu ceremonii zostali poinformowani, że jeden z uczestników pogrzebu stracił przytomność. Na miejsce udał się jeden z ratowników, w międzyczasie poszkodowany odzyskał świadomość. W drodze był Zespół Ratownictwa Medycznego. Do czasu dojazdu ZRM został mu zapewniony komfort termiczny przy wykorzystaniu tzw. "folii życia", przeprowadzono krótkie badanie podmiotowe. Chwilę później poszkodowany znalazł się pod opieką ratowników i lekarza pogotowia ratunkowego.

Poprawiony: środa, 13 stycznia 2016 15:20