WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Rogera Serafiny
Jutro: Alberta Leopolda
Pojutrze: Gertrudy Edmunda

LICZNIK

Wizyty dzisiaj15
Wizyty wczoraj70
Cały tydzień248
Cały miesiąc1284
Wszystkie170074
 
Start
Duże ćwiczenia w powiecie suskim PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 21 września 2014 17:22

17 września na granicy Jordanowa i Bystrej odbyły się duże ćwiczenia Krajowego Systemu Ratowniczo- Gaśniczego z terenu powiatu suskiego. Oprócz strażaków z JRG Sucha Beskidzka i okolicznych OSP, w manewrach wzięły udział dwie grupy specjalistyczne PSP: techniczna z Krakowa i chemiczna z Nowego Targu. W przypadku większych zdarzeń gdzie niezbędne jest wykorzystanie specjalistycznego sprzętu, dysponowane są właśnie te grupy, które swoim zasięgiem obejmują również naszą okolicę. Więcej o ćwiczeniach wraz z dużą galerią:


LINK

Poprawiony: poniedziałek, 21 listopada 2016 19:36