WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Bogdana Borysa
Jutro: Klary Lidii
Pojutrze: Lecha Euzebii

LICZNIK

Wizyty dzisiaj60
Wizyty wczoraj110
Cały tydzień243
Cały miesiąc880
Wszystkie274008
 
Start
Konsultacje w sprawie ustawy o OSP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 21 maja 2021 20:57

W środę 19 maja w naszej remizie odbyło się spotkanie konsultacyjne ws. projektu ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej, zaprezentowanego przez Komendę Główną PSP. W spotkaniu uczestniczył Komendant Powiatowy PSP, bryg. Mariusz Łaciak, który odpowiadał na wątpliwości i uwagi druhów z gmin Rabka-Zdrój, Raba Wyżna i Spytkowice. Spotkanie wpisywało się w szeroko zakrojone konsultacje, prowadzone przez kierownictwo Komend Państwowej Straży Pożarnej wszystkich szczebli, z ochotnikami z poszczególnych jednostek oraz członkami ZOSP RP.

Komendantowi Powiatowemu PSP w Nowym Targu serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i wysłuchanie uwag przekazanych przez druhów!

Poprawiony: piątek, 21 maja 2021 21:10