WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Rogera Serafiny
Jutro: Alberta Leopolda
Pojutrze: Gertrudy Edmunda

LICZNIK

Wizyty dzisiaj15
Wizyty wczoraj70
Cały tydzień248
Cały miesiąc1284
Wszystkie170074
 
Start
Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 01 marca 2019 19:24

23 lutego w naszej remizie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Chabówce za rok 2018. Zebranie otworzył Prezes. Powitał zaproszonych gości, wśród których byli obecni Burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder, Komendant Powiatowy PSP w Zakopanem a zarazem członek naszej OSP bryg. Grzegorz Worwa, Zastępca Dowódcy JRG Rabka-Zdrój st. kpt. Adam Rokosz, przedstawiciel Urzędu Miasta zajmujący się obronnością Adam Radoń, Kapelan Gminny OSP a zarazem proboszcz naszej Parafii i członek naszej OSP ks. Paweł Skowron, Prezes ZOM-G ZOSP RP w Rabce-Zdroju dh Jacek Klinowski. Prowadzący zebranie Prezes naszej OSP rozpoczął od minuty ciszy, poświęconej zmarłym strażakom, przypominając jednocześnie iż w minionym roku odeszła od nas druhna OSP Chabówka Ewa Dziechciowska.

 

fot. gmina.rabka.pl

Plan Walnego Zebrania Sprawozdawczego obejmował m.in. odczytanie sprawozdań: z działalności OSP, finansowego oraz z prac Komisji Rewizyjnej, a następnie planów na rok 2019:  działalności i finansowego. Przygotowano również projekt zmian w Statucie naszej OSP, które zostały poddane pod głosowanie. Członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej przyjęli jednogłośnie sprawozdania i plany, udzielili absolutorium Zarządowi oraz przyjęli proponowane zmiany w Statucie.

 

fot. gmina.rabka.pl

Głos podczas Zebrania zabrali zaproszeni goście. Burmistrz Leszek Świder przedstawił plany i perspektywę Urzędu Miasta odnośnie funkcjonowania Ochotniczych Straży Pożarnych z naszej gminy. Pan Adam Radoń przeprowadził krótki wykład na temat funkcjonowania Obrony Cywilnej. Prezes Zarządu Oddziału Miejsko- Gminnego Jacek Klinowski przedstawił plany Zarządu na najbliższy rok, a st. kpt. Adam Rokosz przedstawił statystyki działań ratowniczo- gaśniczych na terenie powiatu i rejonu Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej w Rabce, a także podziękował w imieniu strażaków JRG Rabka za dotychczasową współpracę, zapewniając jednocześnie o gotowości do dalszej wymiany doświadczeń.


fot. gmina.rabka.pl

Więcej zdjęć oraz treść sprawozdania:

 


Poprawiony: piątek, 01 marca 2019 19:37