WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Malgorzaty Wiktora
Jutro: Juliusza Lukasza
Pojutrze: Pelagii Piotra

LICZNIK

Wizyty dzisiaj44
Wizyty wczoraj98
Cały tydzień261
Cały miesiąc1163
Wszystkie167665
 
Start
Ćwiczenia praktyczne - 8.04.2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:43

W ciepłe, niedzielne popołudnie, strażacy OSP Chabówka ćwiczyli na placu przed remizą. Wśród omawianych zagadnień były między innymi sprawianie drabin i praca na drabinach, sprzęt ochrony układu oddechowego, rozwinięcia gaśnicze, elementy ratownictwa drogowego. Przez ponad dwie godziny udało się przejść przez szerokie spektrum zadań z zakresu pracy strażaka- ochotnika. W spotkaniu oprócz naszych druhów uczestniczył również strażak z sąsiedniej jednostki.

 

fot. OSP Chabówka

 

Więcej zdjęć w naszej galerii!


Poprawiony: poniedziałek, 09 kwietnia 2018 01:00