WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Gertrudy Edmunda
Jutro: Grzegorza Salomei
Pojutrze: Romana Klaudyny

LICZNIK

Wizyty dzisiaj240
Wizyty wczoraj79
Cały tydzień624
Cały miesiąc1660
Wszystkie170450
 
Start
Gminne zawody sportowo- pożarnicze 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 18 września 2017 11:19

W pierwszą niedzielę września odbyły się gminne zawody sportowo- pożarnicze, w których wystartowały drużyny z naszej OSP oraz z Ponic. Rywalizacja tradycyjnie odbywała się w dyscyplinach sztafeta 7x 50 m z przeszkodami oraz ćwiczenie bojowe. W pierwszej konkurencji wygrała OSP Chabówka, w drugiej lepsi okazali się strażacy z Ponic. I to oni wygrali wyprzedzając nas w klasyfikacji łącznej o niespełna punkt, tydzień później reprezentowali naszą gminę na zawodach powiatowych w Czarnym Dunajcu.

W zawodach gminnych wystąpiła również Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Ponic, której- w związku ze startem- automatycznie przypadło miejsce pierwsze.

 

 

Zapraszamy do naszej galerii na fotorelację z zawodów!