WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Elżbiety Seweryna
Jutro: Anatola Sedzimira
Pojutrze: Janusza Konrada

LICZNIK

Wizyty dzisiaj11
Wizyty wczoraj80
Cały tydzień91
Cały miesiąc1896
Wszystkie170686
 
Start
Sprawozdanie z działalności JRG Rabka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 19 stycznia 2017 18:28

Jednostka Ratowniczo- Gaśnicza w Rabce podsumowała ubiegły rok pod względem działań. Całą treść sprawozdania z działalności JRG w Rabce można przeczytać w artykule na stronie:

Przy okazji warto wspomnieć, że w akcjach z udziałem JRG Rabka niejednokrotnie uczestniczyły również jednostki ochotnicze. Nasza OSP w 2016 roku była dysponowana do działań 13 razy. 11 razy wspomagaliśmy kolegów z JRG, 2 razy prowadziliśmy działania samodzielnie. Najczęściej bo aż 7 razy współpracowaliśmy przy działaniach ratowniczo- gaśniczych z I zmianą JRG. Ponadto 4 razy wyjeżdżaliśmy do działań w dzień służby II zmiany i 2 razy podczas służby zmiany III.