WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Franciszka Hildegardy
Jutro: Irmy Józefa
Pojutrze: Januarego Konstancji

LICZNIK

Wizyty dzisiaj28
Wizyty wczoraj48
Cały tydzień76
Cały miesiąc934
Wszystkie165688
 
Start
Ćwiczenia - 19.11.2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 23 listopada 2016 00:49

W sobotę, 19 listopada, strażacy OSP Chabówka spotkali się w remizie na ćwiczeniach. Druhowie zajęli się tematem ratownictwa medycznego, realizując kilka elementów z zakresu pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy. Każdy ze strażaków miał okazję przypomnieć sobie ułożenie nieprzytomnego w pozycji bezpiecznej, resuscytację krążeniowo- oddechową, ewakuację chwytem Rauteka, ściąganie kasku motocyklowego. W zajęciach uczestniczyli strażacy- ratownicy, ale czynny udział wzięła również Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza.

 

fot. GoPro, Rafał Zając/Alternatywa Chabówka

 

Zdjęcia z kamery GoPro do oglądnięcia w galerii


Poprawiony: środa, 23 listopada 2016 01:04