WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Dagmary Aleksandry
Jutro: Lucji Otylii
Pojutrze: Alfreda Izydora

LICZNIK

Wizyty dzisiaj75
Wizyty wczoraj74
Cały tydzień265
Cały miesiąc750
Wszystkie174862
 
Start
Walne Zebranie za rok 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 30 marca 2015 20:11

W niedzielę, 22 marca 2015 roku, w sali pod kościołem parafialnym w Chabówce, odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze naszej OSP, za rok 2014. Wśród obecnych na spotkaniu gości, byli Sołtys Chabówki, radna miejska- pani Renata Wdówka, prezes Zarządu Oddziału Miejsko- Gminnego ZOSP RP- pan Jacek Klinowski, pan Adam Radoń- odpowiadający w gminie Rabka za sprawy zarządzania kryzysowego i obronności, a także ksiądz proboszcz Paweł Skowron. Zebranie otworzył prezes zarządu OSP Chabówka, druh Bogdan Kołodziej. Przywitał on wszystkich zebranych, podziękował księdzu proboszczowi za udostępnienie sali, a także pogratulował funkcji kapelana gminnego OSP, którą to godność nadał mu w ubiegłym roku Metropolita Krakowski, ks. kard. Stanisław Dziwisz. Po odczytaniu planu zebrania i wybraniu przewodniczącego, protokolanta oraz komisji, przystąpiono do zasadniczej części zebrania.

 

 

Na początek wysłuchano sprawozdań: sprawozdanie z działalności OSP w 2014 roku przedstawił sekretarz- druh Dariusz Makowski, sprawozdanie finansowe skarbnik- druh Stanisław Kołodziej, sprawozdanie Komisji Rewizyjnej przewodniczący- druh Piotr Nowak s. Wł. W imieniu nieobecnego na zebraniu opiekuna MDP- druha Piotra Nowaka, sprawozdanie z działalności Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej odczytał prezes. Przedstawiono również plan finansowy oraz działalności OSP na rok bieżący. W głosowaniach członków Ochotniczej Straży w Chabówce, druhowie przyjęli sprawozdania oraz udzielili zarządowi absolutorium za rok 2014. Podczas zebrania głos zabrali zaproszeni goście. Prezes Zarządu Oddziału Miejsko- Gminnego OSP pogratulował młodzieży sukcesów w eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, przedstawił plany na rok 2015. Pan Adam Radoń krótko odniósł się do kwestii obronności. Po zakończeniu zebrania, strażacy zostali zaproszeni na mały poczęstunek.

 


Rok 2015 będzie bardzo intensywny dla strażaków naszej OSP. W bieżącym roku planowane jest zakończenie budowy nowej remizy, trwać będą przygotowania do jubileuszu Ochotniczej Straży Pożarnej w Chabówce, który będzie miał miejsce w przyszłym roku. Po wakacjach planowane są również gminne zawody sportowo- pożarnicze, które mają odbyć się w naszej miejscowości. Będą one eliminacjami do zawodów powiatowych. Ponadto strażacy planują doskonalenie wiedzy i umiejętności w dziedzinie pożarniczo- ratowniczej, oraz utrzymanie stałej gotowości bojowej. Od początku roku już dwukrotnie wyjeżdżaliśmy do pożarów budynków na terenie naszej gminy.

 


WIĘCEJ ZDJĘĆ W NASZEJ GALERII


Poprawiony: poniedziałek, 30 marca 2015 20:20