WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Benedykta Izydora
Jutro: Katarzyny Wincentego
Pojutrze: Izoldy Ireneusza

LICZNIK

Wizyty dzisiaj35
Wizyty wczoraj80
Cały tydzień570
Cały miesiąc306
Wszystkie184230
 
Start
FESTYN 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 06 sierpnia 2012 12:19

Festyn w Chabówce!

W niedzielę 5 sierpnia z inicjatywy Stowarzyszenia Koło Gospodyń Wiejskich w Chabówce, Ochotniczej Straży Pożarnej i Sołtysa Wsi Chabówka na boisku sportowym odbył się festyn rodzinny Chabówka dawniej i dziś.

Była to już 5. edycja tej imprezy, która tym razem odbyła się pod hasłem Smaki Chabówki.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 15.00, wtedy też prowadzący festyn: Magdalena Drzyzga i Dariusz Makowski oficjalnie otwarli wystawę zdjęć Rafała Zająca i malarstwa na szkle Alicji Sokołowskiej-Łukaszki.


W programie imprezy były liczne atrakcje, gry, zabawy dla starszych i młodszych, m.in. konkurs malarski dla dzieci Moja ulubiona potrawa,
konkurs obierania ziemniaków na czas - konkurencja tylko dla panów, przejażdżka taczkami na czas.

Można było obejrzeć pokazy strażackie przygotowane przez MDP Chabówka i opiekuna Piotrka Nowaka, wziąć udział w licytacji obrazów i zdjęć z wystawy, m.in. obraz św. Floriana czy zdjęcie Kościółka na Piątkowej Górze, a także skosztować rewelacyjnych przysmaków przygotowanych przez panie ze Stowarzyszenia Koło Gospodyń Wiejskich w Chabówce.

 

 

Wieczorem natomiast rozpoczęła się impreza taneczna przy dźwiękach kapeli WAKS.

Kolejna edycja festynu - za rok!

tekst. Anna Sokołowska

Fotorelacja z festynu: Rafał Zając - Chabówka - więcej zdjęć w Galerii OSP

Poprawiony: piątek, 17 sierpnia 2012 18:36