WITAMY

WYNAJEM SALI

SIŁOWNIA W REMIZIE


SIŁOWNIA DLA MŁODZIEŻY
W ROKU 2023

ŚRODA, GODZ. 18-20

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Borysława Grzegorza
Jutro: Filipa Pauliny
Pojutrze: Augustyna Juliana

LICZNIK

Wizyty dzisiaj24
Wizyty wczoraj111
Cały tydzień579
Cały miesiąc4029
Wszystkie368936
 
Start RATOWNICY JOT
WYJAZD NA UKRAINĘ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 25 marca 2022 19:26

W sobotę 12 marca, członkowie naszej OSP po raz kolejny odwiedzili ks. Ryszarda Pędzimęża w jego parafii na Ukranie. Dostarczyliśmy dary zebrane podczas zbiórki, którymi po raz kolejny udało się zapełnić trzy samochody dostawcze, użyczone przez naszych Kolegów. Przewieźliśmy na Ukrainę m.in. duże ilości żywności, środków medycznych, środków higienicznych, a także śpiwory, karimaty, odzież i obuwie wojskowe, agregaty prądotwórcze.

Na obszerniejszą relację z wyjazdów przyjdzie czas w nieodległej przyszłości, natomiast z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Darczyńcom- zarówno indywidualnym, jak i firmom oraz organizacjom społecznym, które przyłączyły się do zbiórki na rzecz Ukraińców pozostających w objętej wojną Ojczyźnie. To dzięki Wam dary z naszej zbiórki trafiły do ludzi potrzebujących, którzy z różnych względów musieli pozostać na Ukrainie. Pamiętamy że dobro wraca, a Wam drodzy Darczyńcy z całego serca dziękujemy w imieniu obdarowanych!

 

Poprawiony: piątek, 25 marca 2022 20:05