WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Maury
Jutro: Natalii Eligiusza
Pojutrze: Balbiny Bibianny

LICZNIK

Wizyty dzisiaj36
Wizyty wczoraj123
Cały tydzień380
Cały miesiąc3482
Wszystkie286041
 
Start
Wakacyjna aktywność strażaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 września 2022 01:10

Wakacje 2022 były aktywnym czasem dla druhów OSP Chabówka.

 

 

Od początku lipca, w kolejne niedziele grupka druhów uczestniczyła w zajęciach z zakresu technik linowych w rabczańskim Parku Linowym koło Amfiteatru oraz na ściance wspinaczkowej na Bulwarach. 3 lipca strażacy byli obecni na pikniku na rzecz rabczańskiego koła PSONI, gdzie prezentowali wyposażenie naszej jednostki, o czym wspominaliśmy we wcześniejszym wpisie na stronie. Ponowne prezentacje sprzętu odbywały się 17 lipca oraz 7 sierpnia, tym razem druhowie byli obecni w Parku Zdrojowym na placu pod "Grzybkiem", w czasie gdy koncertowała orkiestra OSP Rabka pod dyrekcją Jacka Klinowskiego. Obecność naszych druhów cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem osób przebywających w parku, szczególnie tych najmłodszych. 13 sierpnia strażacy po raz kolejny gościli w Amfiteatrze, tym razem na Święcie Rabczańskiej Solanki. 21 sierpnia trzech druhów zabezpieczało dzień otwarty ścianki wspinaczkowej na Bulwarach, a 28 sierpnia delegacja jednostki wzięła udział w Dożynkach Gminnych w Rdzawce.

 

Poprawiony: poniedziałek, 19 września 2022 02:24