WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Bogdana Borysa
Jutro: Klary Lidii
Pojutrze: Lecha Euzebii

LICZNIK

Wizyty dzisiaj65
Wizyty wczoraj110
Cały tydzień248
Cały miesiąc885
Wszystkie274013
 
Start PRZYDATNE LINKI
Pożar stolarni w Skawie - 5.12.2010 PDF Drukuj Email

5 grudnia 2010 roku o godz. 15.45 zostaliśmy zadysponowani do groźnie wyglądającego pożaru stolarni w Skawie. W wyniku rozpoznania stwierdzono rozprzestrzenianie się ognia w hali produkcyjnej zlokalizowanej na poddaszu budynku, strażacy niezwłocznie przystąpili do akcji gaśniczej. Gdy pożar został opanowany, przystąpiono do rozbiórki fragmentu poszycia dachu, celem dogaszenia palących się fragmentów konstrukcji. Przed godziną 18. zastępy biorące udział w akcji gaśniczej zostały skierowane do koszar. Przyczyną pożaru był najprawdopodobniej nieszczelny przewód kominowy, straty oszacowano wstępnie na 30 tys. zł, strażacy uratowali mienie wartości 400 tys. zł. Podczas trwania akcji częściowo zablokowana została pobliska Droga Krajowa nr 7, ruch na odcinku kilkuset metrów odbywał się wahadłowo. Działania zakończyły się około 18.30. Spłonęło poddasze i konstrukcja dachowa budynku.

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ W NASZEJ GALERII!