Start NASZE AKCJE Ćwiczenia OSP
Wiosenna zbiórka MDP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 23:25

W sobotę 1 kwietnia nasi najmłodsi Strażacy spotkali się wraz z opiekunem na zbiórce na remizie. Wiosenna pogoda pozwoliła na to, by spotkanie odbyło się przed garażem, a nowi członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej zapoznali się z wyposażeniem bojowym naszej OSP, które zaprezentował opiekun Drużyny, druh Piotr Nowak. Podczas gdy osoby wstępujące do MDP (wśród których zdecydowanie przym wiodły dziewczyny) oglądały sprzęt ratowniczo- gaśniczy na samochodzie, starsza grupa spotkała się by omówić temat łączności w straży. Duża część tej grupy opuszcza w tym roku szeregi MDP, aby dołączyć do grona dorosłych strażaków OSP. Temat który omawiali znajduje się w programie szkolenia strażaków- ratowników, w którym będą brali udział aby dołączyć do JOT-u.

 

fot. OSP Chabówka

fot. OSP Chabówka

 

Krótka relacja ze zbiórki MDP w naszej GALERII!