WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Filipa Korduli
Jutro: Marleny Seweryna
Pojutrze: Rafala Marcina

LICZNIK

Wizyty dzisiaj12
Wizyty wczoraj93
Cały tydzień105
Cały miesiąc1515
Wszystkie168017
 
Start
Mistrzostwa Piłkarskie Euroregionu Beskidy - Chabówka 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 19 czerwca 2018 13:26

W piątek 15 czerwca w Chabówce odbyły się mecze w ramach XXI Międzynarodowego Turnieju Zawodowych Strażaków w Piłce Nożnej, którego organizatorem była Komenda Powiatowa PSP w Nowym Targu, przy współudziale m.in. Gminy Rabka-Zdrój, Ochotniczej Straży Pożarnej w Chabówce oraz KS Chabówka. W zawodach wzięło udział 10 drużyn: KR HaZZ Żylina, OR HaZZ Cadca, KW PSP Katowice, KW PSP Kraków, KM PSP Bielsko Biała, KM PSP Jastrzębie Zdrój, KP PSP Zakopane, KP PSP Nowy Targ, KP PSP Sucha Beskidzka i KP PSP Żywiec.

 

fot. GP

Po rozegraniu fazy grupowej wyłoniono drużyny do fazy pucharowej. Do meczu finałowego weszły zespoły z Bielska-Białej oraz Żyliny, w meczu o III miejsce miały spotkać się drużyny z Nowego Targu i Katowic. Zanim jednak na boisko wybiegli zawodnicy walczący o puchary, rozegrano mecz towarzyski z udziałem Komendantów i Dowódców z Polski i Słowacji. Zakończył się on wynikiem remisowym 1:1.

 

fot. GP

W starciu o III miejsce lepsi okazali się strażacy z KP PSP Nowy Targ, pokonując KM PSP Katowice 3:0. Mecz finałowy zakończył się remisem 0:0, starcie rozstrzygnęła seria rzutów karnych, w których lepsi okazali się zawodnicy KM PSP Bielsko-Biała, pokonując strażaków z Żyliny 4:3. Po zakończeniu rozgrywek, wręczono puchary i wyróżnienia, a także podziękowania. Oprócz trzech najlepszych drużyn, wyróżniono również najlepszego strzelca, piłkarza oraz bramkarza turnieju. Gośćmi Turnieju byli m. in. Zastępca Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP oraz Komendant Wojewódzki Straży Pożarnej Żylińskiego Kraju.

 

fot. GP

fot. GP

 

Zapraszamy do naszej galerii!

 

Relacje także: