WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Walerego Karola
Jutro: Franciszka Józefa
Pojutrze: Macieja Martyny

LICZNIK

Wizyty dzisiaj56
Wizyty wczoraj84
Cały tydzień140
Cały miesiąc2410
Wszystkie179164
 
Start
Wypadek drogowy w Chabówce - 14.06.2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 15 czerwca 2018 09:36

14 czerwca 2018 roku o godzinie 19.25, po raz drugi tego dnia syrena alarmowa wezwała naszych strażaków do wypadku drogowego. Z informacji przekazanych przez Dyżurnego SKKP wynikało, że w zdarzeniu z udziałem samochodu osobowego na drodze w kierunku Skawy, może być nieprzytomna osoba poszkodowana. Niezwłocznie do działań wyruszył zastęp SLRt. Po dojeździe na miejsce ratownicy OSP Chabówka w wyniku rozpoznania stwierdzili iż samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w przepust. Wewnątrz pojazdu znajdowała się jedna osoba poszkodowana, w momencie przybycia na miejsce ZRM została ona przekazana ratownikom medycznym. Działania strażaków OSP Chabówka polegały na rozpoznaniu miejsca zdarzenia pod kątem dodatkowych zagrożeń, rozłączeniu akumulatora i kierowaniu ruchem. Po odjeździe ZRM działania strażaków zostały zakończone, zastępy OSP Chabówka i JRG Rabka odjechały do jednostek.

 

fot. MR

fot. MR

W działaniach brały udział:

Siły i środki Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej w Rabce:
492[K]21- GBA 2,5/24 MAN TGM 13.290/Stolarczyk

Siły i środki OSP Chabówka:
498[K]23- SLRt Ford Transit 135 T350/Frank-Cars

Państwowe Ratownictwo Medyczne:
K02 07- P- Mercedes Benz Sprinter 315 CDI/AutoForm- SOR Nowy Targ/MS Rabka-Zdrój

Komisariat Policji w Rabce:
G907- Skoda Yeti
G933- Kia Cee'd CRDi

 

fot. MR

fot. MR

fot. MC

 

Artykuł prasowy: