WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Ildefonsa Rajmunda
Jutro: Rafała Felicji Franciszka
Pojutrze: Pawła Milosza

LICZNIK

Wizyty dzisiaj37
Wizyty wczoraj54
Cały tydzień253
Cały miesiąc1966
Wszystkie178720
 
Start
Moto Majówka 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 30 maja 2018 12:42

W niedzielę 27 maja pod remizę w Chabówce zawitali uczestnicy Moto Majówki 2018. Współorganizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich oraz OSP Chabówka impreza, przyciągnęła liczną rzeszę miłośników motocykli, a przy jej okazji zbierano fundusze na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną - koło w Rabce Zdroju. Po Mszy w kościele św. Teresy i paradzie, na parkingu przed remizą zaparkowało kilkaset motocykli, a uczestnicy Moto Majówki udali się na dalszą część imprezy na boisko sportowe, gdzie brali udział m.in. w przygotowanych wcześniej konkursach i w losowaniu loterii fantowej. Na koniec strażacy naszej jednostki przygotowali pokaz ratownictwa podczas wypadku z udziałem motocyklisty.

 

fot. GP/OSP Chabówka

 

Zapraszamy do oglądnięcia filmy autorstwa Rafała Zająca!Poprawiony: środa, 30 maja 2018 13:03