WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Alberta Leopolda
Jutro: Gertrudy Edmunda
Pojutrze: Grzegorza Salomei

LICZNIK

Wizyty dzisiaj59
Wizyty wczoraj72
Cały tydzień364
Cały miesiąc1400
Wszystkie170190
 
Start
Szkolenie - procedura poekspozycyjna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 13:27

W niedzielę 22 kwietnia w remizie OSP Chabówka odbyło się szkolenie dla strażaków, prowadzone przez pana Bogdana Zająca. Było ono adresowane głównie do strażaków, oprócz przedstawicieli naszej OSP udział w nim wzięli druhowie z Ponic. Zakres tematyczny obejmował procedurę poekspozycyjną, tj. postępowanie po kontakcie z materiałem zakaźnym lub potencjalnie zakaźnym. Przedstawione zostały zagrożenia związane z zakażeniem wirusami HBV, HCV, HIV oraz metody profilaktyki zakażeń. Oprócz tego omówiony został temat postępowania z osobami pod wpływem środków psychoaktywnych.

 

fot. Rafał Zając/OSP Chabówka

Poprawiony: poniedziałek, 23 kwietnia 2018 22:22