WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Juliusza Lukasza
Jutro: Pelagii Piotra
Pojutrze: Ireny Jana

LICZNIK

Wizyty dzisiaj10
Wizyty wczoraj65
Cały tydzień292
Cały miesiąc1194
Wszystkie167696
 
Start
Ubrania ochronne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 29 września 2016 18:47

W ostatnim czasie na stan naszej jednostki trafiły nowe środki ochrony indywidualnej. Stało się tak za sprawą przekazania trzech kompletów ubrania bojowego, zakupionego przy współudziale środków finansowych Gminy oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu „Bezpieczny strażak – zakup odzieży ochronnej dla strażaków z gminy Rabka-Zdrój”. W skład kompletu wchodzą ubranie specjalne dwuczęściowe Garda, buty Wz 428, hełm MSA Gallet, kominiarka oraz rękawice. Łącznie z projektu zakupiono 8 kompletów ubrań bojowych, które oprócz nas otrzymali nasi Koledzy z Rdzawki oraz Ponic.

 

Źródło:www.rabka.pl

Nowy sprzęt został przekazany przez Zastępcę Burmistrza Rabki, pana Roberta Wójciaka, podczas XXIV sesji Rady Miejskiej. Wartość nowego umundurowania przekazanego strażakom w naszej gminie to ok. 21 tys. 200 zł, z czego połowa pochodziła z dotacji.

Dziękujemy serdecznie Gminie oraz WFOŚiGW za sfinansowanie zakupu sprzętu, który przyczyni się do dalszej poprawy bezpieczeństwa strażaków podczas działań ratowniczo-gaśniczych!

 

Galeria z przekazania sprzętu na stronie internetowej Urzędu Miasta: LINK