WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Ildefonsa Rajmunda
Jutro: Rafała Felicji Franciszka
Pojutrze: Pawła Milosza

LICZNIK

Wizyty dzisiaj37
Wizyty wczoraj54
Cały tydzień253
Cały miesiąc1966
Wszystkie178720
 
Start
Ubrania ochronne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 29 września 2016 18:47

W ostatnim czasie na stan naszej jednostki trafiły nowe środki ochrony indywidualnej. Stało się tak za sprawą przekazania trzech kompletów ubrania bojowego, zakupionego przy współudziale środków finansowych Gminy oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu „Bezpieczny strażak – zakup odzieży ochronnej dla strażaków z gminy Rabka-Zdrój”. W skład kompletu wchodzą ubranie specjalne dwuczęściowe Garda, buty Wz 428, hełm MSA Gallet, kominiarka oraz rękawice. Łącznie z projektu zakupiono 8 kompletów ubrań bojowych, które oprócz nas otrzymali nasi Koledzy z Rdzawki oraz Ponic.

 

Źródło:www.rabka.pl

Nowy sprzęt został przekazany przez Zastępcę Burmistrza Rabki, pana Roberta Wójciaka, podczas XXIV sesji Rady Miejskiej. Wartość nowego umundurowania przekazanego strażakom w naszej gminie to ok. 21 tys. 200 zł, z czego połowa pochodziła z dotacji.

Dziękujemy serdecznie Gminie oraz WFOŚiGW za sfinansowanie zakupu sprzętu, który przyczyni się do dalszej poprawy bezpieczeństwa strażaków podczas działań ratowniczo-gaśniczych!

 

Galeria z przekazania sprzętu na stronie internetowej Urzędu Miasta: LINK