WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Filipa Korduli
Jutro: Marleny Seweryna
Pojutrze: Rafala Marcina

LICZNIK

Wizyty dzisiaj10
Wizyty wczoraj93
Cały tydzień103
Cały miesiąc1513
Wszystkie168015
 
Start
Festyn w Chabówce PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 13 sierpnia 2016 11:15

W ubiegłą niedzielę, 7 sierpnia, na boisku w Chabówce odbył się festyn rodzinny współorganizowany przez naszą OSP. Piękna pogoda sprzyjała dobrej zabawie, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla gości. Na początek można było wziąć udział w licznych grach i zabawach, loterii fantowej, także degustować potrawy przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich. Odbył się też niecodzienny mecz piłkarski, budzący wyjątkowe emocje. Wieczorem rozpoczęła się zabawa taneczna przy akompaniamencie zespołu muzycznego WAKS. Impreza zakończyła się w późnych godzinach nocnych.

 

fot. Rafał Zając/Alternatywa Chabówka

fot. Rafał Zając/Alternatywa Chabówka


Jedną z przygotowanych atrakcji był pokaz sprawności naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, po którym zorganizowano konkurencję sprawnościową dla gości bawiących się na festynie. Zadanie polegało na sprawieniu linii gaśniczych i przewróceniu pachołków w jak najkrótszym czasie.

 

fot. Rafał Zając/Alternatywa Chabówka

 

Zapraszamy do oglądnięcia galerii z festynu!


Poprawiony: poniedziałek, 15 sierpnia 2016 23:24