WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Albina Nikodema
Jutro: Edyty Kornela
Pojutrze: Franciszka Hildegardy

LICZNIK

Wizyty dzisiaj22
Wizyty wczoraj89
Cały tydzień459
Cały miesiąc806
Wszystkie165560
 
Start
Gminne obchody Dnia Strażaka 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 03 maja 2014 18:09

 

W piątek 2 maja odbyły się miejsko- gminne obchody Dnia Strażaka w Rabce, połączone z jubileuszem 80- lecia orkiestry OSP Rabka-Zdrój. W uroczystościach wzięła udział również delegacja oraz poczet sztandarowy naszej OSP. Obchody rozpoczęły się o godzinie 16.00 Mszą Świętą w kościele parafialnym pw. Św. Teresy, odprawioną przez ks. proboszcza Dariusza Paculę. Po niej nastąpił przemarsz do Amfiteatru Miejskiego, gdzie odbyła się oficjalna część uroczystości. Wśród gości obecni byli m.in. Wojewoda Małopolski- Jerzy Miller, poseł na Sejm RP oraz prezes ZW ZOSP RP- Edward Siarka, poseł na Sejm RP- Barbara Bartuś, radna wojewódzka Barbara Dziwisz, senator Bogdan Pęk, burmistrz Ewa przybyło, z-ca burmistrza- Robert Wójciak, oraz dowódca JRG Rabka- st.kpt. Jacek Fic. Podczas uroczystości strażakom wręczono szereg medali i odznaczeń, odbyły się również koncerty orkiestry OSP w Rabce, zespołu Marioli i Piotra Burcanów, a także występ kabaretu Truteń.Zapraszamy do obejrzenia relacji prasowych wraz ze zdjęciami i filmami:

Poprawiony: sobota, 03 maja 2014 18:21