WITAMY

WYNAJEM SALI

Odwiedź nasz profil!

Partnerzy

STRAŻACKI INTERNET

IMIENINY

Dzisiaj: Marii Swiatozara
Jutro: Wiesława Leokadii
Pojutrze: Julii Danieli

LICZNIK

Wizyty dzisiaj83
Wizyty wczoraj60
Cały tydzień472
Cały miesiąc472
Wszystkie174584
 
Start
Kościółek Św. Krzyża PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 08 października 2012 05:31

Tradycyjnie jak co roku w Kościółku św. Krzyża na Obidowej w Chabówce odbyła się uroczysta Msza święta z okazji 18 rocznicy ugaszenia pożaru zabytkowego Kościółka.


W uroczystej Mszy wzięli udział, m.in: poseł na Sejm RP Edward Siarka, jednocześnie prezes oddziału wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie, Z-ca Burmistrza Rabki - Zdroju Pan Robert Wójciak, druh Jan Kuczkowicz - prezes oddziału powiatowego ZOSP RP w Nowy Targu, st. kpt. mgr inż. Mariusz Łaciak - Komendant Powiatowy PSP w Nowym Targu, Z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Zakopanem st. kpt. mgr inż. Grzegorz Worwa, Starosta nowotarski Pan Krzysztof Faber, przewodniczący Rady Powiatu Nowotarskiego Pan Jan Krzak, radni powiatu nowotarskiego Leszek Świder i Jacek Klinowski oraz jednostki straży pożarnych uczestniczących w gaszeniu pożaru.

 

 


Ksiądz podziękował strażakom za trud swojej pracy oraz wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się o odbudowy spalonej Świątyni.

Zapraszam do Galerii na fotorelację Rafała Zająca z Chabówki z Uroczystości.


Poprawiony: czwartek, 29 listopada 2012 17:15